X
تبلیغات
زولا
وبلاگ مداح اهلبیت عباس کوثری پور
نی نوا دارد غم بسیار
درباره ما

بنده حقیر عباس کوثری پور متولد شهرستان اندیمشک دروازه استان خوزستان هستم که مدت 25سال است که مداحی میکنم وافتخار شاگردی حاج حسین فخری و حاج غلام کویتی پوررودارم وارادت زیادی به استادو شاعر اهلبیت عصمت وتهارت .غلامعلی رجائی زائر دارم که همیشه در پناه خداوندباشد
وصیت شهدا
وصیت شهدا
آرشیو مطالب
لوگوی دوستان
ابزار و قالب وبلاگ
تقویم
آبان 1393
شیدسچپج
1 2
3 4 (5) 6 7 8 9
10 (11) 12 13 14 15 16
17 18 19 20 21 22 23
24 25 26 27 28 29 30
آمار وبلاگ
  • تعداد بازدیدکنندگان : 3045
پنج‌شنبه 1 اسفند 1392

"اگر به من اجازه دادند که شفاعت بکنم اگر به قیمت این باشد که خودم بروم جهنم ولی دوستانم بروند به بهشت این کار را می‌کنم! "

عبارت بالا گفته پاسدار شهید حسین ناجی است شهیدی که در دزفول قبری نورانی دارد.

یکی از دوستان بسیار خوبم  درابتدای انقلاب پاسدار شهید حسین ناجی بود  که در فروردین  سال61  در عملیات غرور آفرین فتح المبین به مطلوب خود شهادت دست یافت.شهادت حق حسین بود و اگر شهید نمی شد مایه تعجب بود.

حسن برادر شهید بود و بسیار متدین. وی در ابتدای انقلاب که حزب جمهوری اسلامی در دزفول تاسیس شد به عضویت  این حزب در آمد و از فعالان آن بود.بعدها که به سپاه پیوست مسول پرسنلی و مسول نیروهای ذخیره سپاه دزفول بود.

امزوز که خاطرات او را در وبلاگی که بر و بچه های دزفول بنام او درست کرده اند وخداخیرشان بدهد می دیدم این عبارت که از پدر او نقل شده برایم بسیار زیبا آمد .

از صفات حمیده شهدا دیگرخواهی آنها بود صفتی ناشی از این فضیلت که خودشان را نمی دیدند.

البته با توجه به منزلت شهدا نزد خدای متعال، دراین گفته جای مناقشه هست ولی این بیان، اوج دیگرخواهی و ایثار از منظر شهید را می رساند.

حسین قبل از شهادت به یکی از دوستان نزدیکش از شهادت قریب الوقوع خود خبر داده بود.اکثرشهدا از شهادت خود اطلاع داشتند. این یکی از الطاف خدا به شهدا بود.

رضوان خدا براو باد و بهترین درجات جنت برای او.